Odporučenie pečiatky známemu
Darček k pečiatke zdarma
Výroba pečiatok - kontakt

Rýchla a bezproblémová práca

Dnes je v USA asi najviac výrobcov, približne 1300 až 1500, avšak Európa za nimi nijako nezaostáva. Ročný obrat z predaja je v USA asi 500 miliónov dolárov. Z množstva druhov pečiatok je niekedy naozaj ťažké vybrať si, preto vám odporúčame značky Trodat, Colop, Wagraf, Deskmate a Traxx.

Tieto značky sme si zvolili najmä pre ich kvalitnú, pevnú konštrukciu, ktorá sa nezadrháva a nezasekáva. Je ľahko rozkladateľná pre rýchle doplnenie atramentu a vydrží mnohotisíc orazení. Puzdra sú pevné, vyrobené z tvrdených plastov, majú mnoho vylepšení, ktoré zabraňujú šmýkaniu strojčeka po papieri a vytvárajú tak dokonalý odtlačok.

Značka Trodat je jednou z najstarších v Európe. Vznikla už v roku 1912 vo Viedni a ako prvá priniesla na trh samonamáčaciu plastovú pečiatku. Táto má vo svojom puzdre zabudovanú podložku s atramentom, takže nepotrebuje externú podložku, tak ako je to v prípade ručných drevených pečiatok. Samozrejme, samonamáčacia pečiatka sa tak stala okamžite hitom a predali sa jej milióny kusov. Colop je značka, ktorá sa môže pýšiť certifikátom ISO 14001 - environmentálny manažment. Získala ho za výrobu vôbec prvej pečiatky z recyklovaných materiálov. Okamžite ju nasledovali aj ostatné spoločnosti, pretože ľudí, ktorým dnes záleží na životnom prostredí je, našťastie, mnoho. GREEN LINE je teda „zelený rad“ spoločnosti Colop. Wagraf vám ponúka radu Polan, ktorá má mnoho veľkostí, mnohé vylepšenia a vynikajúcu cenu. Ide o poľského výrobcu, ktorý vymyslel systém uzatvárania tak, aby netlačila na podušku pri jej nepoužívaní. Takto sa mnohonásobne predĺži životnosť.
Deskmate je obľúbená najmä u mladých ľudí, na školách, pretože ponúka pečiatky pastelových farieb s obľúbeným priemerom. Deskmate to sú aj otlačky okrúhle, elipsovité a obdĺžnikové vyrábané v 23 rôznych veľkostiach a z farieb si môžete vybrať medzi čiernou, sivou, modrou, zelenou, ale napríklad aj červenou.
Jeden druh pochádza aj z Grécka a je to pečiatka Traxx. Traxx-ky sa vyznačujú vysokou kvalitou za veľmi prijateľnú cenu. Nájdete ich, samozrejme, na našich stránkach.

Rýchle pečiatky len u nás

Už sme vám ponúkli a v krátkosti aj opísali druhy, ktoré vám ponúkame na našej stránke. Teraz prichádza na rad postup po ich výbere. Takže ak ste si už vybrali, zvolili veľkosť, tvar či farbu, je rad na nás. Výroba je v tejto fáze veľmi rýchla. Po zadaní vami odsúhlaseného grafického návrhu do počítača môžeme hovoriť o minútach. Počítač totiž ovláda laserový lúč, ktorý vyreže do špeciálne gumy predlohu. Vyrezanú gumu potom osadíme do štočka a výroba pečiatky je tak ukončená. Pre tento rýchly, ale zároveň aj precízny spôsob výroby sme schopní odoslať vám ju do 24 hodín od zadania objednávky.

Zvoľte si prosím značku
Výroba reklamy
Gravírovanie
Prečo kúpiť pečiatky na e-peciatky.sk
Výroba reklamy
Slovenská pošta, UPS
X
Odporučenie pečiatok známemu
Email známeho:
Vaše meno: