Odporučenie pečiatky známemu
Darček k pečiatke zdarma
Výroba pečiatok - kontakt

Pečiatky sú zábava

Ak ste zaneprázdneným človekom, ktorý sa naháňa za kariérou, pečiatka je pre vás akýsi nástroj, ktorý vám uľahčuje život a vy ňou vykonávate mnoho činností vo firme. Napríklad označujete poštu alebo mnohé dôležité firemné dokumenty a listiny. Ak sa však na tento výrobok pozeráme z hľadiska kreativity a všestrannosti využitia, môžeme prísť na to, že je to predmet, ktorý nás v mnohých prípadoch zabaví.

Napríklad v prípade malých detí je tento pomocník, lepšie povedané hračka, neutíchajúcou studnicou nápadov, hlavne, keď odtlačky skončia na vašej stene. Aký je však celý proces výroby tohto výrobku a ako sa môžete vyhrať s dizajnom? Je to jednoduché. Na počiatku zrodu šikovnej pečiatky je zákazník. To znamená, že zákazník sám rozhoduje o tom, aké informácie chce otláčať a ako budú vyzerať. Nemusí to byť nudný odtlačok. Môžu byť na ňom vyobrazené rôzne ornamenty alebo logo vašej firmy a taktiež si sami volíte veľkosť písma, jeho tvar a usporiadanie na otláčacej plôške, ktorá sa nazýva štočok. Zadané informácie sa do štočka vyrývajú technikou gravírovania, ktorá sa robí veľmi kvalitným laserovým lúčom. Okrem štočka, finálny výrobok pozostáva aj z atramentu a samotného tela produktu. Toto telo si taktiež navrhujete, volíte si jeho farebné zladenie, veľkosť, tvar. Okrem klasických umelohmotných produktov si môžete vybrať aj drevené, ktoré dýchajú akýmsi luxusom a sú to výrobky pre náročnejších zákazníkov, ktorých súčasné výrobky nebavia. Tieto predmety však k svojmu fungovaniu potrebujú podušku s atramentom. A atrament je tiež zaujímavou súčasťou. Doposiaľ sa vyrábali len produkty, ktoré otláčali informácie len v jeden farbe, avšak dnes už si môžete vybrať aj výrobok, ktorý vám otlačí akýkoľvek farebný návrh. To znamená, že akúkoľvek farebnosť zvolíte, my vám ju vytvoríme.

Okrem používania pečiatky z dôvodu označovania pošty a iných dôležitých dokumentov, môžeme si nechať vyrobiť takýto produkt aj z dôvodu oslavy jubilea vo firme alebo vzhľadom na sviatky, ktoré sa každoročne opakujú. Týmto spôsobom sa dajú označovať napríklad odoslané balíčky s tovarom alebo reklamné a propagačné materiály. Takýto odtlačok zabaví a ukáže vášmu zákazníkovi, že vám na ňom záleží. Skúste preto pouvažovať, aká je vaša súčasná situácia s týmito predmetmi vo vašej firme a navrhnite si produkt, ktorý vaše podnikanie oživí. Je to zábava navrhovať si pečiatky, s ktorým budete robiť radosť druhým alebo sebe, keď s ním budete pracovať a jeho dizajn bude podľa vašich predstáv.


Zvoľte si prosím značku
Výroba reklamy
Gravírovanie
Prečo kúpiť pečiatky na e-peciatky.sk
Výroba reklamy
Slovenská pošta, UPS
X
Odporučenie pečiatok známemu
Email známeho:
Vaše meno: