Odporučenie pečiatky známemu
Darček k pečiatke zdarma
Výroba pečiatok - kontakt

Kvalita sa nezasekne sa a vydrží

História sa začala písať už pre mnohými a mnohými rokmi. Dnes je dokonca veda - Sfragistika, ktorá sa zaoberá vznikom, zhotovovaním, ale aj využívaním pečatí. Pečiatka sa v dnešnej dobe používa v každom úrade, inštitúcií, je potrebná na všetky dokumenty, vysvedčenia, povolenia, ale aj zákazy, nariadenia. Košické produktu používané v štátnych úradoch majú dokonca normy, ktoré hovoria nielen o veľkosti, ale aj tvare, typu písma či o rozložení textu.

Každý úradník, ktorý kedy pracoval vám však isto povie, že nie je nič horšie ako nekvalitná pečiatka, ktorá sa zasekáva, šmýka sa po papieri a po krátkom čase sa vám zlomí v rukách. Preto vám na našej stránke ponúkame tovar tej najvyššej kvality a svetoznámej značky, ako je Trodat, Deskmate, Colop, Wagraf a Traxx. Pokiaľ si vyberiete, dostanete kvalitnú pečiatku vyrobenú z tvrdených plastov a s konštrukciou, ktorá sa vám nebude zasekávať a ani zadrhávať. Tieto sú konštruované tak, aby vydržali mnohotisíc orazení, na papieri sa nešmýkali, ba ani v ruke a zároveň sa dajú veľmi jednoducho otvoriť pre rýchle doplnenie atramentu. Tým si totiž životnosť ešte predĺžite.
Značka Trodat má dlhú tradíciu, dnes však distribuuje svoje produkty do Nemecka, Švajčiarska, Francúzska, Anglicka, Poľska, štátov Beneluxu, USA, Kanady, Číny, Južnej Afriky, Ruska či napríklad do Indie, ale samozrejme, ak k nám či do susedného Česka. Táto značka sa môže pochváliť výrobou prvej samofarbiacej pečiatky na svete. Má vo svojom puzdre zabudovanú podložku naplnenú atramentom, takže nepotrebuje externú podušku, ktorá je nutná v prípade drevených pečiatok.
Ak si u nás vyberiete značku Deskmate, získate kvalitu, ktorá má moderný dizajn a fantastickú cenu. Dnes sa vyvážajú do 35 krajín sveta.
Colop je ďalšia značka kvalitných produktov. Pochváliť sa môže nielen dlhou minulosťou, ale aj výrobou prvej „zelenej“ pečiatky. Ide totiž o produkt vyrábaný z recyklovaných materiálov, za čo si spoločnosť Colop vyslúžila certifikát ISO 14001 - environmentálny manažment, a to v roku 2008.
Wagraf je značka z poľska, ktorej zákazníci si najviac obľúbili rad s názvom Polan. Sú tak populárne, že ich pred časom spoločnosť Wagraf inovovala a dnes dostanete Polan vo veľkostiach 1 až 4, ale aj 5 až 8. Okrem toho pridali na pečiatky Košice niekoľko protišmykových úchytiek, aby sa nešmýkali ani na papieri a ani v ruke.
Čo sa kvality týka, tak za týmito značkami nijako nezaostáva grécka firma Traxx. Traxx-ka sa líši predovšetkým zaujímavou povrchovou úpravou a bezkonkurenčnou cenou.

Výroba dnes

Nástup laserovej technológie nielen skvalitnil, ale aj zrýchlil výrobu. Tento postup finálnej fázy výroby pečiatky používame aj my, a práve preto sme schopní odoslať vám objednávku do 24 hodín od objednania. Ako je možná takáto rýchla výroba? Na našej stránke si vyberiete druh, veľkosť, tvar či farbu obalu a atramentu. Zašlete nám text či logo, ktoré má obsahovať a my pripravíme grafický návrh. Po jeho schválení ho počítač pomocou laserového lúča vygravíruje do špeciálnej gumy. Následne ju osadíme do strojčeka a výroba je ukončená. Objednávku okamžite odosielame zákazníkovi. Gravírovanie je rýchla, ale najmä precízna technológia finálnej časti výroby pečiatky. Odtlačok je tak veľmi dobre čitateľný.

Zvoľte si prosím značku
Výroba reklamy
Gravírovanie
Prečo kúpiť pečiatky na e-peciatky.sk
Výroba reklamy
Slovenská pošta, UPS
X
Odporučenie pečiatok známemu
Email známeho:
Vaše meno: