Čo by mal obsahovať pyramídový stolný kalendár, aby bol reklamným gadgetom?

Stolný kalendár je už roky veľmi populárny, a to aj napriek tomu, že veľká skupina ľudí presúva svoje plánovanie k elektronickým nástrojom. Vďaka nemu môžete mať svoj pracovný plán pod kontrolou a rýchlo dopĺňať potrebné informácie. Ktorý stolný kalendár si vybrať, aby bol praktickým reklamným gadgetom? Rozhodnutie nie je vôbec ťažké, no stojí za to venovať pozornosť niekoľkým prvkom, ktoré by pyramídový stolný kalendár mal mať.

Aký stolný kalendár bude najlepším reklamným produktom?

Stojací stolný kalendár umožňuje jednoducho organizovať prácu a kontrolovať termíny jednotlivých úloh. Na pracovnom stole zaberá málo miesta a zároveň je neustále k dispozícii. Stolné kalendáre pyramídového typu sú vďaka tomu dlhé roky veľmi obľúbené. To je dobrá správa pre osoby, ktorí chcú urobiť reklamu svojej spoločnosti. Stolný pyramídový kalendár je lacný a praktický zároveň. Neskončí v koši ako reklamný leták, ale položí sa na pracovný stôl, kde bude neustále pôsobiť na človeka, ktorý ho používa.

Stolné pyramídové kalendáre sú na trhu dostupné v mnohých rôznych variantoch. Môžete si vybrať nielen veľkosť kalendára, ale aj spôsob prezentácie mesiacov či týždňov. Jedna stránka môže zobrazovať tri mesiace, jeden mesiac alebo jeden týždeň. Stolný kalendár pyramídového typu môže mať aj miesto na poznámky, ktoré sa nachádza pri každom dni alebo je umiestnené samostatne na boku. Zaujímavou možnosťou sú aj kalendáre obsahujúce lepiace papieriky alebo bloček kartičiek na poznámky. Čím je kalendár praktickejší, tým je väčšia šanca, že sa využije a splní svoju reklamnú úlohu.

Vlastnosti dobrého stolného kalendára

Stolný kalendár, ktorý poslúži ako reklamný gadget s logom firmy, by mal byť predovšetkým kvalitný. Nič neodradí zákazníka od využívania služieb spoločnosti viac ako nekvalitný reklamný gadget. Keď sa teda pustíte do tlače stolného kalendára, venujte pozornosť materiálom, z ktorých bude vyrobený.

Ďalším prvkom, ktorý určuje kvalitu pyramídového stolného kalendára, je jeho dizajn. Premyslená štruktúra, pekné fotografie, praktické usporiadanie – to všetko ovplyvňuje spôsob prijatia spoločnosti.

Akému stolnému kalendáru by ste sa mali vyhnúť?

Pri príprave stolného kalendára, ktorý má byť reklamou vašej spoločnosti by ste mali dbať na to, aby reklamné prvky boli na každej kartičke, nielen na obale. Zákazník sa na obal pozerá len chvíľu a kartu s rozložením na mesiac či týždeň oveľa dlhšie. Preto je dobré na to myslieť pri plánovaní tlače pyramídového stolného kalendára.

Stojatý pyramídový stolný kalendár môže byť skvelou reklamou pre firmu, ktorá bude fungovať 365 dní v roku. Tiež sa oplatí dať ho obchodným partnerom v dostatočnom predstihu. Ak sa oneskoríte s odovzdaním reklamného darčeka, môže sa ukázať, že na stole už stojí kalendár konkurencie.

– ukončenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *